POLSKA RACJA – KONFEDERACJA! Dlaczego głosować na Konfederację? Bo mieliśmy racj…

Podobne

Udostępnij


POLSKA RACJA – KONFEDERACJA!🇵🇱
Dlaczego głosować na Konfederację? Bo mieliśmy rację w wielu kluczowych sprawach:
✅ Bezprawnego lockdownu i pełnej skandalicznych afer polityki covidowej (200 tysięcy nadmiarowych zgonów, marnotrawstwo miliardów złotych, afery szczepionkowa, respiratorowa, maseczkowa i inne)
✅ Obrony granic przed nielegalnymi imigrantami i zatrzymania niekontrolowanej, masowej migracji z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu (rząd PiS w ostatnich latach sprowadził do Polski najwięcej migrantów spoza UE ze wszystkich państw unijnych)
✅ Polityki wobec Ukrainy i twardej walki o interes Polski (rządzący rozbroili Polskę i dali Ukrainie wszystko, a w zamian dostaliśmy pozwy i embargo na polskie warzywa i owoce). Czas skończyć z socjalem dla Ukraińców i traktować interesy Polski priorytetowo!
… i wielu innych tematach, jak choćby obniżanie podatków i wolność gospodarcza, zamiast rozdawnictwa popieranego przez wszystkie inne partie, co doprowadziło nas do gigantycznego zadłużenia i rekordowej inflacji!
15 października tylko #Konfederacja!Źródło

11 KOMENTARZE

  1. Bezprawie w naszym kraju jest coraz bardziej odczuwalne dla zwykłego Kowalskiego.Władza nie rozlicza poprzedników ponieważ sama nie potrafi się rozliczyć,nie daje przykładu podczas kampani,ani gdy podpisując stos unijnych kapiszonów ,strzela jak na odpuście polakomi po stopie ,a tym co stracili swoje biznesy zadali dawno już nóż w plecy.

  2. 🇵🇱 Taśmy Banasia: rozmowa Mariana Banasia z Markiem Chmajem. ‼️ Latem tego roku Marian Banaś spotkał się z pełniącym rolę pośrednika z Donaldem Tuskiem warszawskim prawnikiem. Prezes NIK ustalał z mężczyzną szczegóły politycznego układu, w którym znaleźli się m. in. politycy Konfederacji, w tym jego syn oraz przedstawił swój plan politycznych działań, których celem jest pomoc Platformie Obywatelskiej w zmianie władzy w Polsce. TVP Info ujawnia nagranie zarejestrowane przez urzędników pracujących w NIK, ludzi, którzy nie zgadzają się na upolitycznienie tej instytucji przez paktującego z Tuskiem Banasia. ‼️ Reszta informacji tutaj: https://www.tvp.info/73385621/ujawniamy-tasmy-banasia-nagrania-urzednikow-nik-obciazaja-donalda-tuska

    🇵🇱 Jeśli jeszcze ktoś nie był do końca zadowolony z rządów PiS i dlatego zdecydował się głosować na Konfederację, to niech się szybko zastanowi i wraca do PiS. Bo głosując na Konfederację, tak naprawdę głosujecie na Tuska ‼️

    🇵🇱 I pamiętajcie kochani, weźcie udział w referendum i zagłosujcie 4xNIE ❤ 🇵🇱

spot_img