POLSKA RACJA – KONFEDERACJA! Dlaczego głosować na Konfederację? Bo mieliśmy rac…

POLSKA RACJA – Konfederacja!🇵🇱

Dlaczego głosować na Konfederację? Bo mieliśmy rację w wielu kluczowych sprawach:

✅ Bezprawnego lockdownu i pełnej skandalicznych afer polityki covidowej (200 tysięcy nadmiarowych zgonów, marnotrawstwo miliardów złotych, afery szczepionkowa, respiratorowa, maseczkowa i inne)

✅ Obrony granic przed nielegalnymi imigrantami i zatrzymania niekontrolowanej, masowej migracji z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu (rząd PiS w ostatnich latach sprowadził do Polski najwięcej migrantów spoza UE ze wszystkich państw unijnych)

✅ Polityki wobec Ukrainy i twardej walki o interes Polski (rządzący rozbroili Polskę i dali Ukrainie wszystko, a w zamian dostaliśmy pozwy i embargo na polskie warzywa i owoce). Czas skończyć z socjalem dla Ukraińców i traktować interesy Polski priorytetowo!

… i wielu innych tematach, jak choćby obniżanie podatków i wolność gospodarcza, zamiast rozdawnictwa popieranego przez wszystkie inne partie, co doprowadziło nas do gigantycznego zadłużenia i rekordowej inflacji!

15 października tylko #Konfederacja! Lista nr 5!

9 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ