Polska liderem Unii Europejskiej, ale chyba nie o takie liderowanie nam wszystkim chodziło.
Jak podaje RMF FM konstytucyjny skład gabinetu Donalda Tuska plasuje się już w pierwszej trójce najliczniejszych rządów w Europie, po rządzie Rosji oraz Białorusi, co sprawia, że w samej Unii Europejskiej jesteśmy samodzielnym numerem jeden. Co ciekawe Ministrowie finansów, klimatu i spraw zagranicznych mają już po 7 zastępców.

Donald Tusk obiecywał odchudzenie przerośniętej administracji rządowej po władzy PiS, a sam tworzy swoje urzędnicze Bizancjum! Ale takie są efekty, gdy powołuje się choćby absurdalne Ministerstwo ds. Równości, tylko po to, by Lewica dostała dodatkowe stołki.

To kolejna złamana obietnica przez premiera Tuska… Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem, które w Sejmie domaga się odchudzenia państwa i zmniejszenia biurokracji! Podajcie dalej!