POLSKA BĘDZIE REALIZOWAĆ PROGRAM NAUCZANIA Z… UKRAINY Prima aprilis był nie…

Podobne

Udostępnij


🇵🇱 POLSKA BĘDZIE REALIZOWAĆ PROGRAM NAUCZANIA Z… 🇺🇦UKRAINY‼

🛑 Prima aprilis był niedawno, ale to niestety nie głupi żart. Już od 1 września obowiązkiem szkolnym będą objęte dzieci 🇺🇦ukraińskie, które będą uczone w 🇵🇱 Polsce, z polskich podatków. Ale rząd Zelenskiego nie zamierza zostawić Polakom kwestii innych, niż finansowanie: stworzy własny program nauczania, który Polska ma zrealizować.

🛑 Minister Mucha zadeklarowała: „Strona ukraińska zaoferowała nam, że dla swoich dzieci przygotuje tzw. komponent ukraiński, który będzie obejmować historię, geografię, literaturę i będą to realizowali we własnym zakresie”.

I się cieszy: bo im mniej polskości, tym lepiej.

W czasie, gdy rząd Tuska usuwa z programu nauczania kwestie 🇺🇦 Rzezi Wołyńskiej, by stopniowo depolonizować polską szkołę i uczyć posłusznych Europejczyków, dzieci ukraińskie uczące się w tych samych klasach, będą miały własny program narzucony z Ukrainy. Mucha twierdzi, że „skorzystają na tym także polskie dzieci”, co należy rozumieć jako zapowiedź wciskania potencjalnych bredni wybielających Ukrainę także młodym Polakom. Zapowiada dodatkowo, że zależy jej na tym, by NIE polonizować małych Ukraińców, ale pielęgnować ich ukraińską tożsamość. Jak widać, każda tożsamość jest lepsza od polskiej. Deklaracji o niedepolonizowaniu dzieci polskich nie usłyszeliśmy.

Jakim cudem Polacy kolejny raz wybierają jawnie antypolski rząd sług narodu ukraińskiego❓

Podajcie dalej‼


483 osób polubiło posta

Źródło

26 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj