Politycy PO, PSL, Lewicy i PL2050 muszą zrozumieć, że połajanki z PiSowcami już …

Podobne

Udostępnij


Politycy PO, PSL, Lewicy i PL2050 muszą zrozumieć, że połajanki z PiSowcami już nie wystarczą. Wyborcy stali się bardziej wymagający. Sami zaczynają różne kwestie analizować i oceniać.

Poseł Lasek przy ekspertach średnio pokolenia broniących inwestycji w CPK nie wypada przekonująco. Premier Tusk ze swoimi unikami nie wypada przekonująco.

Albo się ogarniecie i zaczniecie działać w zgodzie z racją stanu albo będziecie tracić poparcie.Źródło

7 KOMENTARZE

  1. Ja dalej nie rozumiem dlaczego żaden z topowych polityków nie pyta Narodu o zgodę na strategiczne działania tylko samowolka? I przyszło mi do głowy, że co by to było gdyby Naród zacząłby swoje interesy realizować samowolnie z pominięciem polityków? A Konstytucyjnie ma prawo do tego.

  2. Chciałbym być tak optymistyczny jak poseł Bosak 🙂 niestety socjalistyczno- ekoterorystyczne zapędy coraz większej części społeczeństwa nie napawają optymizmem. Dobrze jak Konfederacja jako całość w kluczowych rzeczach będzie mówiła jednym donośnym głosem. Przewodzenie kolegialne może okazywać się zbyt słabe a w szczegółach jest czasem sprzeczne trochę ze sobą. Każdy trochę za bardzo gra na swoją partie wewnątrz Konfederacji. Czy to się nie rozjedzie ?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj