Politycy PiS przez ponad rok nie chcieli rozmawiać z Polakami o polskich interesach i o realizmie politycznym w relacjach z Ukrainą. Wszystko wiedzieli lepiej. Lepiej nawet od samych Ukraińców. Gardzili sceptykami. Dziś zostają sami. Kijów wziął co chciał i wytarł nimi podłogę.

1. Szanowny Panie Prezydencie Rafale Trzaskowski,

Zwracam się do Pana z prośbą o pomoc w sprawie podejrzenia działania korupcyjnego w spółce miejskiej SCOL Sp.zoo..
    Pisałem do Pana Prezydenta (oraz do Pani Wiceprezydent R. Kaznowskiej) kilka maili. Jednak nie otrzymałem odpowiedzi.
    Wygrałem przetarg na roboty budowlane dla SCOL. Niestety przetarg, był tak sformułowany, że wygrać go miała inna firma. Przedstawiciele tej firmy po wygraniu przeze mnie przetargu zastraszali mnie, żebym nie podpisywał umowy, bo będą mi robili problemy, bo to oni mieli wygrać przetarg.
    Po wyborze mojej oferty w pierwszej fazie Zamawiający tj. (SCOL Sp.zoo) zwlekał, żeby podpisać ze mną umowę. Mimo mojej gotowości do podpisania jej, Zamawiający próbował mnie sam zniechęcić (tak jakby samemu mu zależało na tym, żebym nie podpisał umowy). Po moich pismach Zamawiający podpisał w końcu ze mną umowę 21 sierpnia br. i od razu postraszył, że będzie używał wszelkich sankcji umownych.

Teraz jednak nie mogę wejść na budowę, ze względu na to, że Zamawiający nie chce mnie na nią wprowadzić, a chce rozwiązać ze mną umowę. Powodem jest nieuzyskanie przeze mnie zgody od Konkurecyjnej dla mnie firmy na wejście w teren.
    Firma konkurencyjna każe mi podpisać dokumenty niezgodne z wymaganiami przetargowymi, nakładające na mnie dodatkowe obciążenia finansowe i możliwość utrudniania moich prac w trakcie realizacji zlecenia.
    Oczywiście robi wszystko, żeby nie współpracować ze mną – bo chyba ma przychylność ze strony Spółki miejskiej.
    Zamawiający zamiast współpracować ze mną i z firmą konkurencyjną w celu rozwiązania problemu, czyni jedynie starania, żeby rozwiazać umowę.
    Poniosłem koszty przygotowania się do zamówienia, przygotowałem zaplecze, zakupiłem materiały, wydzierżawiłem teren sąsiedni od miasta, żeby móc prowadzić swoje roboty. Jednak Zamawiający nie chce wywiązać się ze swojego zobowiązania umownego, tj. wprowadzenia mnie w teren budowy, wydaje się jakby szukał tylko argumentów do rozwiązania umowy.
    Bardzo proszę o umożliwienie spotkania w celu wyjaśnienia szczegółów sprawy.

Piłczyński Marcin

2. Przed wyborami wypasione szczury masowo opuszczają koryto, aby lasować mózgi elektoratu. Hipokryci, cyniczni obłudnicy, oszuści, manipulanci, szubrawcy, pospolici złodzieje. Konfederacja nagminnie z premedytacją i bezkarnie łamie Art.4 Konstytucji. Jest zdrajcą naszej Ojczyzny, ponieważ w obawie przed utratą ogromnych pieniędzy za nic robienie, jest przeciwnikiem wprowadzenia polskiej demokracji bezpośredniej. Przynajmniej takiej na wzór szwajcarski, gdzie społeczeństwo w przeciwieństwie do polskiego, autentycznie sprawuje władzę. Przedwyborczy bełkot nie zostanie zrealizowany, ponieważ zagraniczne korporacje (patrz mafie) oraz skorumpowane służby specjalne do tego nie dopuszczą. Tylko zmiana Konstytucji oraz wprowadzenie polskiej demokracji bezpośredniej, powstrzyma postępujący IV rozbiór Polski.

3. Zróbmy jeszcze ze dwie zbiórki na drony dla ukraińskiego wojska. Albo całymi ciężarówkami wyslijmy pomoc medyczną. A najlepiej dajmy 800+ gachom spod Lwowa, którzy boją się chwycić za broń w obronie swojej ojczyzny. Gardzę