POLECAM„Pᴏʟɪᴛʏᴄᴢɴɪᴇ ᴘᴏᴘʀᴀᴡɴᴀ ʜɪsᴛᴏʀɪᴀ Pᴏʟsᴋɪ. Kᴜʀs ᴘᴏᴅsᴛᴀᴡᴏᴡʏ” Pɪᴏᴛʀᴀ Hᴇsᴢᴇɴᴀ …

Podobne

Udostępnij


🔥 POLECAM❗„Pᴏʟɪᴛʏᴄᴢɴɪᴇ ᴘᴏᴘʀᴀᴡɴᴀ ʜɪsᴛᴏʀɪᴀ Pᴏʟsᴋɪ. Kᴜʀs ᴘᴏᴅsᴛᴀᴡᴏᴡʏ” Pɪᴏᴛʀᴀ Hᴇsᴢᴇɴᴀ

🔥 Książka napisana z powodu prawdziwie świętego oburzenia na wrogów Polski. Kto atakuje Boże dzieło rodzaju żeńskiego, Polskę, jest chamem, ale nieraz i … semitą.

🔥 Piotr Heszen w sposób prześmiewczy „odkłamuje” historię Polski, sięgając w tym celu po lewicowe absurdy i lewicową nowomowę.

👇 Link do księgarni Capitalbook.pl w komentarzu.

#HistoriaPolski #PiotrHeszen
#WydawnictwoCapitalŹródło

15 KOMENTARZE

 1. Po trzech dekadach III RP ośmiu latach rządów wolactwa udającego Polaków kiedy widzę te nowe odrodzone „elity” typu Wąsik , Kamiński , Duda, Czarnek , Ziobro, Bąkiewicz czy Braun i spółka to zaczynam rozumieć czerwonych jak ich traktowali i dla czego

 2. Książka, książką, a tymczasem… w Paryżu premier Grecji wygadał się na temat pomysłu chęci Polski, Łotwy, Estonii, Litwy i Wielkiej Brytanii do wysłania wojsk na Ukrainę (co byloby przystapieniem do wojny) na zasadzie umowy dwustronnej z Ukrainą (czyt. bez udziału NATO).

  Czyli my pomagamy, w gdy w odwecie spadają bomby…to art.5 NATO nie działa, bo hola, hola Panowie przystąpiliście z własnej nieprzymuszonej woli, a my pomagamy jak Nas napadają.

  Duda nie zaprzeczył…juz wiadomo co to za zażarta dyskusja była…a raczej kto był w grupie chętnych orłów. Oczywiscie, zadne decyzję nie zapadły, ale wiadomo jakie jest stanowisko Polski (to z kuluarów) do czego dążymy. No chyba, że premier Grecji kłamie…i tak sobie wsypał kilka państw.

  A media milczą, amerykańskie, niemieckie, polskie no dziwne… nie ma odniesienia do słów premiera Grecji. Jedynie zażarta dyskusja i że nie ma żadnych decyzji, prawda, prawda…no ale niepełna 🙂

  W 1939 były gwarancję Wlk.Brytanì i Francji, teraz jak sami się będziemy pchać to nawet gwarancji nie bedzie.

  Europa Zachodnia bedzie się przygladać, a orły z Europy wschodniej wezmą na siebie ciężar wojny. Sprytnie.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj