POLAK ZASTRZELONY W SZWECJI, BO ZWRÓCIŁ UWAGĘ IMIGRANCKIEJ MŁODZIEŻY – policja …

🇵🇱 POLAK ZASTRZELONY W SZWECJI, BO ZWRÓCIŁ UWAGĘ IMIGRANCKIEJ MŁODZIEŻY – policja zataja narodowość i pochodzenie sprawców, więc wiemy, w czym rzecz‼

🇪🇺 Dzień po przegłosowaniu przez Parlament Europejski Paktu Migracyjnego, który ma zmusić kraje takie jak 🇵🇱 Polska do przyjęcia imigrantów, z rąk przyjezdnych „inżynierów” ginie nasz Rodak. Na oczach 12-letniego syna został zamordowany w Szwecji 39-letni Polak. Miał czelność zwrócić uwagę grupie młodzieży i wdać się z nimi w dyskusję. Grupka była uzbrojona i zaczęła strzelać, co skończyło się śmiertelnym postrzeleniem w głowę.

🛑 Ze względu na gigantyczną przestępczość imigrantów, policja w postępowych krajach pokroju Szwecji zataja narodowość i pochodzenie sprawców. Dla osoby zorientowanej w sytuacji w Europie oczywistością jest, jak wyglądały sprawy. Zwłaszcza, że służby mundurowe nikogo nie zatrzymały i wokół tematu robi się zadziwiająco mało „szumu”. Imigranccy mordercy są więc po raz kolejny otoczeni politpoprawnym parasolem ochronnym.

✅ Musimy zrobić wszystko, by tego typu standardy nie przeniosły się do 🇵🇱 Polski. Polityka otwartych granic już zniszczyła bezpieczeństwo wielu miejsc w naszym kraju, a media obiegła też niejedna afera związana z gwałtami w pseudotaksówkach, czy plagą włamań Gruzinów w Warszawie. Jeśli jednak dopuścimy do przyjęcia imigrantów w kwotach i z miejsc wyznaczonych przez 🇪🇺 Brukselę, morderstwa na ulicach największych miast będą normą, a imigranckie getta – standardowym elementem krajobrazu.

🛑 Precz z Paktem Migracyjnym, 🛑NIE dla masowej imigracji‼

Podajcie dalej‼