Polacy znowu dali się przehandlować, tym razem za trzy stówki i czternastkę. Fa…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]

Polacy znowu dali się przehandlować, tym razem za trzy stówki i czternastkę. Faktura przyjdzie niebawem.

polacy znowu dali się przehandlować, tym razem za trzy stówki i czternastkę. fa...
[ad_2]

757 osób polubiło posta

Źródło

25 KOMENTARZE

  1. Pisałem jakieś 2-3 miesiące temu, gdy pełni euforii zachwycaliście się sondażami, oby nie okazało się to falstartem, niestety miałem rację. Tak czy inaczej mój głos dostałeś, mam nadzieję, że nie zmarnowany. Pozdrowienia zza miedzy.

  2. PiS zniszczył sens oszczędzania a więc pewnej niezależności od państwa, państwowe datacje to już pokaźna część domowych budżetów. Pamiętam czasy gdy jałmużna od państwa to był powód do wstydu że sobie nie radzę w życiu, nie garnę się do pracy, dziś benefity są niczym święty Graal pożądany w zdobyciu

  3. Korwin was ośmiesza ! Umniejsza kobietom zapominając , jak potężny to elektorat ! Panowie ! Większy ukłon do kobiet i za 4 lata będzie inny wynik .osobiście na was głosowałam , ale z Częstochowy wystawienie Moniki Fajer to skandal !!!!! Konkurent w więzieniu umoczony w sprawy wyłudzenia i oszustw ! Ona nie oddała mojemu znajomemu 60 tys złotych ! A mojego brata okradł jej konkubent na 100 tys !!! To wstyd i hańba kogoś takiego wystawiać na własne listy wyborcze !!!!!! Nauczka na nast wyboru i tyle !

spot_img