Polacy ZMASAKROWALI Konfederację! „To PAJACE!” „BOJĄ SIĘ KOBIET!”

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Konfederacja zyskuje w sondażach i perspektywa wejścia takich polityków jak Janusz Korwin-Mikke, Sławomir Mentzen czy Grzegorz Braun do koalicji rządzącej jest co raz bardziej realna. Spytaliśmy Polaków, czy popierają i sympatyzują z Konfederacją. Odpowiedzi były jednoznaczne! Polacy mówią Konfederacji stanowcze „NIE”!
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –