Pokazy filmu „Miało nie żyć” – najmocniejszego dokumentu o realiach aborcji w polskich szpitalach – odbywają się w coraz większej liczbie miast w Polsce!

ℹ️ Naoczni świadkowie mówią w filmie o tym, jak wyglądają realia aborcji w polskich szpitalach – jakie są procedury, jak mordowane są dzieci i co dzieje się z tymi, które przeżyją aborcję. Te wstrząsające historie wydarzyły się naprawdę. Opowiadają o nich pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych, którzy osobiście zetknęli się z procederem mordowania dzieci.

🎞 Film przygotowany przez Fundacja Życie i Rodzina – Polska wyświetlony zostanie m.in. w czwartek 25 kwietnia 2024 r. o godz. 20:00 w Centrum Kształcenia Młodzieży Kuźnia przy ul. Stawki 4B lok. U1 w Warszawie. Wstęp darmowy. Więcej terminów seansów na plakacie. Zachęcamy także do kontaktu z Fundacją w celu organizacji kolejnych pokazów filmu.

#MiałoNieŻyć #StopAborcji #FilmDokumentalny
#KonfederacjaKoronyPolskiej #GrzegorzBraun