PODLASIE, WARMIA I MAZURY – PIOTR LISIECKI (NR 1) REKOMENDOWANY PRZEZ WICEMARSZAŁKA KRZYSZTOFA BOSAKA‼

„📢 Piotr Cezary Lisiecki jest liderem listy 🇵🇱 Konfederacji na Podlasiu, Warmii i Mazurach do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego (okręg nr 3). Szczerze polecam tę kandydaturę!

✅ Piotr Lisiecki jest szefem 🇵🇱 Ruchu Narodowego na Warmii i Mazurach oraz liderem Konfederacji w tym regionie. Jest zaangażowany od lat 90. w działalność wolnościową, patriotyczną i narodową.

✅ Zawodowo jest przedsiębiorcą i rolnikiem z Warmii. Jego doświadczenie pozwala mu być jednym z liderów branży. Od 1995 roku jest wydawcą magazynów dedykowanych hodowcom zwierząt gospodarskich. Sprawuje również funkcję Prezesa Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz.

✅ Piotr Lisiecki w wolnym czasie zajmuje się strzelectwem sportowym. Jest wiceprezesem Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Ma uprawnienia sędziego strzeleckiego II klasy i dyplomowanego instruktora strzeleckiego.

✅ Jestem przekonany, że Piotr Lisiecki będzie dobrze walczył o interesy 🇵🇱 Polski i Polaków na forum Parlamentu Europejskiego. Jego cenne doświadczenie zawodowe przełoży się na skuteczność Konfederacji w walce z europejskim Zielonym Ładem i polityką uderzającą w polskich rolników i hodowców!”

#DrużynaBosaka

81 osób polubiło posta