PODAJ DALEJ To jedno z najważniejszych zestawień na najbliższe tygodnie. W końc…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
PODAJ DALEJ ‼️ To jedno z najważniejszych zestawień na najbliższe tygodnie. W końcu wybory już za nami, więc czas… na jeszcze wyższe podatki. W przyszłym roku nadchodzi 12 podwyżek podatków i opłat!

W tym między innymi rekordowa podwyżka składki ZUS, która wyniesie 1600 (+ składka zdrowotna!), czy opłata rejestracyjna od auta spalinowego!

W sprawie każdej z tych danin będziemy podejmować interwencje i zrobimy co w naszej mocy, by je zablokować! W górę o 15% pójdą m.in. podatki i opłaty lokalne. Likwidacja tarczy na żywność i podwyżki cen energii przyniosą skokowy wzrost cen w sklepach. Będą też nowe podatki. PiS zobowiązał się wprowadzić w 2024 r. nowy podatek – jednorazową opłatę od pojazdów spalinowych.

Również od nowego roku wejdzie w życie nowy podatek od plastiku. Zostanie także przywrócony podatek minimalny – nowa danina wprowadzona przy okazji Polskiego Ładu. Wzrośnie podatek dla gruntów gospodarstw rolnych, opłaty za środki transportu, a także opłata targowa – podkreśla serwis Money.pl.

To wszystko skutki rozdawnictwa, masowego dodruku pustego pieniądza, polityki szkodzącej polskiej przedsiębiorczości oraz wiernopoddańczej postawy wobec UE. Przed tym wszystkim od początku ostrzegała Konfederacja!

#Podwyżki #Opłaty #Podatki #Drożyzna #WzrostCen #KonfederacjaKoronyPolskiej

podaj dalej to jedno z najważniejszych zestawień na najbliższe tygodnie. w końc...

[ad_2]

Źródło

6 KOMENTARZE

spot_img