Pobudka powstała z mojej inicjatywy i już dziewiąty rok realizujemy przedsięwzię…

Podobne

Udostępnij


Pobudka powstała z mojej inicjatywy i już dziewiąty rok realizujemy przedsięwzięcia w poszczególnych obszarach Kościół – Szkoła – Strzelnica – Mennica, a także w Sekcji Łączności Radiowej.

W obszarze SZKOŁA – rozważamy jak sprawić, aby nasze dzieci uczyły się tego, co naprawdę ważne i istotne do radzenia sobie we współczesnym świecie, jak podnieść poziom nauczania, który kształciłby nie tylko wybitne jednostki, ale sprawiłby wzrost wiedzy całego Narodu.

W ramach tego obszaru organizujemy już trzeci rok z rzędu Tradi-Wakacje Młodych – obóz dla młodzieży w duchu tradycyjnych wartości.

Zajęcia prowadzą specjaliści. W ich ramach nastolatkowie poznają m.in. elementy kariery naukowej, uczą się o życiu w rodzinie, o cywilizacjach, a także rozpoznawania roślin, umiejętności strzeleckich, survivalu, udzielania pierwszej pomocy, zdobywają wiedzę ekonomiczno-finansową.

Co roku zakres zajęć nieco się różni, aby uczestnicy poprzednich edycji, będący na kolejnych Tradi-Wakacjach za każdym razem zdobywali nową wiedzę lub ją pogłębiali.

Ważne i cenne są także przyjaźnie, jakie zawiązują się pomiędzy uczestnikami Tradi-Wakacji.

To dzięki wsparciu Darczyńców i ludzi dobrej woli te obozy mogą być realizowane. Dzięki niemu opłaciliśmy część kosztów związanych z organizacją Tradi-Wakacji. Dziękujemy także osobom zaangażowanym w organizację zajęć dla młodzieży działających w ramach wolontariatu.

Te kolonie okazały się być „strzałem w dziesiątkę”, cieszą się coraz większym zainteresowaniem i z każdym rokiem organizujemy je dla większej grupy nastolatków.

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania i organizację tego przedsięwzięcia, zarówno finansowo jak i na wszelki inny sposób.

Bóg zapłać.

W roku 2024 ponownie zamierzamy zorganizować Tradi-Wakacje Młodych, tym razem w Licheniu.

Wesprzyj nasze działania. Możesz to uczynić przekazując 1,5% podatku na Fundację Osuchowa. W tym celu wpisz w zeznaniu podatkowym poniższe dane:

KRS: 0000589261 Cel szczegółowy: Pobudka

lub skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczeń https://osuchowa.org/1,5procenta

Jeśli nie rozliczasz się z US, a chcesz pomóc nam realizować naszą misję to udostępnij ten post lub prześlij go do osób, które mogą nas wesprzeć 1,5% podatku.

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie.Źródło

4 KOMENTARZE

spot_img