Po pierwszej edycji Everestu otrzymaliśmy tak dużo pozytywnych recenzji, że nie …

Podobne

Udostępnij


Po pierwszej edycji Everestu otrzymaliśmy tak dużo pozytywnych recenzji, że nie mamy wyjścia i musimy powtórzyć to wydarzenie!

Druga edycja będzie z całą pewnością jeszcze lepsza niż pierwsza. Mamy nowe pomysły, nowe doświadczenia i ogrom motywacji, żeby zrobić najlepszą konferencję w Polsce.

Tym razem Everest potrwa aż 2 dni!

Pierwszy dzień w całości zostanie poświęcony networkingowi i wymianie doświadczeń pomiędzy uczestnikami. To będzie najlepiej zorganizowany networking w Polsce, wspierany przez aplikację przygotowaną specjalnie na nasze wydarzenie.

Czeka na was między innymi:
– Mastermind
– Speed Consulting
– Business Speed Dating

Poznacie nowych ludzi, wymienicie swoje doświadczenia, pomożecie sobie nawzajem rozwiązać problemy trapiące wasze firmy.

Po pierwszym dniu będziecie mieli głowy pełne nowych pomysłów i telefony pełne nowych kontaktów!

Dzień kończymy swobodnym networkingiem. Jesteście wolnymi ludźmi, więc to Wy zadecydujecie jak spędzicie ten wieczór. My gwarantujemy Wam przestrzeń do spędzenia czasu z nowopoznanymi przedsiębiorcami.

Uczestników, którzy wykupią pakiet VIP zapraszamy na kolację z najlepszym widokiem w Katowicach – w restauracji 27th Floor hotelu Marriott.

Drugi dzień zapełnimy Wam solidną dawką wiedzy. Będzie jak u Hitchcocka – najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie będzie narastać!

Odbędą się wystąpienia i panele dyskusyjne topowych prelegentów. A nasi prelegenci to prawdziwi himalaiści! Chcą wejść na sam szczyt. Mają swoją wizję, którą realizują z zabójczą determinacją. Biznes jest ich pasją. Budują duże firmy nie dla pieniędzy. Chcą zmieniać świat, zapisać się w zbiorowej świadomości, zostawić po sobie świetną historię, materiał na bardzo dobry film. Bankrutowali, tracili wszystko, co mieli, ale bez trudu się podnosili i wchodzili jeszcze wyżej. Są niewyczerpanym źródłem inspiracji, wiedzy i doświadczenia, którymi chętnie podzielą się z uczestnikami Everestu.

Przez cały czas organizowane będą gry konferencyjne, a także networking. Całość kończymy afterem, który poprzednio przeciągnął się do bardzo późnej nocy, a właściwie do wczesnego ranka, bo ostatnich gości żegnaliśmy po 3:00!

EVEREST. 28-29 maja. Katowice.

TAM TRZEBA BYĆ!Źródło

11 KOMENTARZE

spot_img