Po ostatnim tik toku na temat podwórkowej toalety na ulicy Nawrot w Łodzi, piszą…

Podobne

Udostępnij


Po ostatnim tik toku na temat podwórkowej toalety na ulicy Nawrot w Łodzi, piszą do mnie mieszkańcy, którzy wskazują, że takich patologii jest o wiele więcej. Zwłaszcza w kamienicach należących do miasta i mieszkaniach komunalnych, którymi miasto dysponuje. Warunki życia wielu ludzi na Śródmieściu czy Starym Polesiu są straszne. Wystarczy wejść w niejedną bramę, żeby cofnąć się do poprzedniego stulecia. Podobnie jest z drogami. W Łodzi można znaleźć takie miejsca, które nawet gównolitu nie widziały. Lepiej trzyma się poniemiecka kostka niż asfalt wylewany za rządów Zdanowskiej. I to dotyczy również chodników, przez które osoba na wózku czy matka z dzieckiem nie przejadą. Nie ma co pokazywać zdjęć, bo wszyscy jak to czytamy mamy w głowie te miejsca.

A dlaczego to piszę? Bo uważam, że samorząd jest od mądrego gospodarowania naszymi pieniędzmi. I mówię to jako wolnościowiec. Chciałbym, żeby władze miasta zapewniły godne warunki życia w budynkach do miasta należących. Żebyśmy mogli jako mieszkańcy jeździć po normalnych ulicach, bez ryzyka zniszczenia zawieszenia. By każdy bez problemu mógł przejść po prostym chodniku, a po wizycie w centrum buty nie wymagały natychmiastowego czyszczenia. Od tego jest samorząd, żeby o takie podstawowe rzeczy zadbać. Dopiero później można wydawać kasę na festiwale, urodziny, gazetę miejską, jednorożce i inne pierdoły. To są sprawy drugorzędne. Wróć! To powinny być sprawy drugorzędne, a nie są, bo ekipa, która rządzi Łodzią od 14 lat na tym się najbardziej skupia. Stara zasada polityki: chleba i igrzysk. Chleba nie ma jak dać, to trzeba dać igrzyska. A miasto może zdychać, może się wyludniać, może umierać na naszych oczach. Przecież za 50 lat nikogo z odpowiedzialnych za ten stan rzeczy nie będzie to obchodziło. Jak w Karierze Nikosia Dyzmy: „To już będzie problem opozycji, niech oni się martwią.”.

Ratujmy Łódź! Odsuńmy od władzy ludzi, którzy są odpowiedzialni za dewastację tego miasta. Czas odwrócić kurs Łodzi.Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj