Po co Polakom Lewica? Ta partia nie ma sensu. PiS jest lewicowy gospodarczo, KO lewicowa światopoglądowo. Partia od zajmowania się seksem i żeńskimi końcówkami nie jest nikomu potrzebna. Nie ma dzisiaj absolutnie żadnego argumentu ZA dalszym istnieniem tego ugrupowania. Odwróciły się od nich kobiety. Nie widzą w nich swoich reprezentantów robotnicy. Co najwyżej jest to kółko wsparcia finansowego dla pary Biedroń-Śmiszek.

Przyszłością jest KONFEDERACJA. Jesteśmy jedynym wolnościowym wyborem dla Polaków. Krok po kroku, konsekwentnie idziemy do przodu. Rzucamy zupełnie nowe światło na współczesną prawicę. Często pod wiatr, ale dążymy do celu. I go osiągniemy!

Lewica pod próg. Konfederacja w górę!