Płacenie podatków to niezbyt przyjemny obowiązek, teraz jednak możesz skorzystać…

Podobne

Udostępnij


Płacenie podatków to niezbyt przyjemny obowiązek, teraz jednak możesz skorzystać z bardzo dobrego programu do ROZLICZANIA PIT-u.

Wesprzyj Fundację Osuchowa 1,5% podatku, przy tym skorzystaj z programu PIT, który udostępniamy na stronie https://osuchowa.org/1,5procenta.

Ty pomożesz nam działać, a sam zyskasz spokój, że rozliczysz się

– łatwo – prosto – bezkosztowo – bezpiecznie.

KORZYSTAJĄC Z PROGRAMU OTRZYMUJESZ:

– największy zwrot podatkowy (program podpowiada z jakich ulg i odliczeń możesz skorzystać, dlatego zapłacisz najmniejszy możliwy podatek),

– bezpłatną pomoc ekspertów,

– gwarancję poprawnych rozliczeń (program działa zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi używa aktualnych formularzy podatkowych oraz

– weryfikuje poprawność wprowadzonych danych),

– rozliczysz dowolne przychody, ponieważ program obsługuje wszystkie druki PIT;

– rozliczysz nawet najbardziej zawiłe przychody, przy tym zrobisz to z przyjemnością, ponieważ program poprowadzi Cię krok po kroku zadając Ci proste pytania bez cytowania ustaw i zawiłego języka prawnego;

– wysyłając wypełniony PIT przez Internet z programu otrzymujesz UPO – formalne Urzędowe Poświadczenie Odbioru.

Po rozliczeniu się z US pamiętaj, aby PIT zapisać na swoim dysku, wydrukować i przechowywać w bezpiecznym repozytorium.

Ty pomożesz nam działać, a zyskasz spokój, że skorzystałeś z aktualnego, bezpiecznego programu i rozliczyłeś się płacąc jak najmniejszy podatek.

Wesprzyj nasze działania. W sumie każde wsparcie – nawet najmniejsze – ma wielką siłę i może wpłynąć na naszą rzeczywistość.

1,5% podatku można przekazać rozliczając PIT w tradycyjny sposób. W tym celu wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać poniższe dane:

KRS: 0000589261

Szczegółowe informacje oraz program do rozliczeń: https://osuchowa.org/1,5procenta

Jeśli nie rozliczasz się z US, a chcesz pomóc nam realizować nasze cele statutowe to udostępnij ten post lub prześlij go do osób, które mogą nas wesprzeć 1,5% podatku.

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie.Źródło

5 KOMENTARZE

spot_img