Pisowska blokada TVP przejdzie do historii jako synonim hipokryzji i całkowitego…

Podobne

Udostępnij


Pisowska blokada TVP przejdzie do historii jako synonim hipokryzji i całkowitego braku wstydu. Mówienie przez tych ludzi o wolnych mediach obraża inteligencję każdego średniorozgarniętego wyborcy.

Odrywanie od koryta boli, zwłaszcza jak przez osiem lat przejmowało się wszystko co było do przejęcia. Media publiczne zostały całkowicie podporządkowane jednej partii. Niektóre materiały w TVP Info wyglądały jak żywcem wyciągnięte z Korei Północnej. Paski z Wiadomości stały się memami, „dziennikarze” pośmiewiskiem, a programy z Jakimowiczem synonimem obciachu. Ten cyrk kosztował budżet państwa miliardy złotych. Najpierw przegłosowali 2 miliardy na TVP rocznie, potem okazało się, że to za mało, więc dołożyli jeszcze 700 milionów. Nic więcej dziwnego, że teraz nie chcą tego oddać.

Jeśli ktoś jednak naiwnie wierzy, że teraz coś się zmieni, media publiczne będą ostoją pluralizmu i nieskrępowanej niczym wymiany poglądów, to niestety jest naiwny. Nic takiego się nie wydarzy. Tusk i jego ekipa już dawno zapomnieli o zbieranych podpisach pod likwidacją TVP Info. Teraz to oni chcą dokonać skoku na media. Zaczęli fatalnie, bo uchwałą, która nie ma żadnej mocy prawnej. Ale widać, że im się śpieszy, żeby na święta nadawać już swój przekaz partyjny.

Nie ma dla mnie znaczenia, czy Wiadomości będzie prowadzić Holecka, Ziemiec czy Orłoś. Czy ustawki z politykami będzie robił Kłeczek czy Dobrosz-Oracz. Nie chce płacić ani na Wojewódzkiego, ani na Martyniuka. TVP jest wartościowym łupem, który przechodzi z rąk do rąk jak tylko zmieni się władza. Z tym trzeba skończyć.

Media publiczne trzeba zlikwidować. TVP należy zaorać do gołej ziemi. Nie ma miejsca we współczesnym świecie na propagandę za miliardy złotych z kieszeni podatników. W USA nie ma centralnych mediów publicznych. Czy uznajemy USA za kraj bez pluralizmu politycznego? Oczywiście, że nie. Jakoś nie słyszałem, żeby Amerykanie cierpieli z powodu braku dostępu do informacji, środków masowego przekazu, kultury i poglądów politycznych.

#WolneMedia to chyba najbardziej skompromitowany hasztag III RP. Używali go skompromitowani dziennikarze i politycy centrolewu. Używają go teraz skompromitowani dziennikarze i politycy PiS.

TVP do likwidacji!

PS: Grafik płakał jak projektował 😃Źródło

5 KOMENTARZE

  1. Jestem przeciwny likwidacji jakichkolwiek mediów w polsce, nie ważne czy to propaganda czy nie. Ktos woli oglądać TVN inny TVP, jeszcze inny Polsat a kolejny nie ogląda telewizji wcale. Pomijam fakt jak przejęcie (czy likwidacja TVP Info) przebiegała.

  2. Myślę, że ludzie zapamiętają to z zupełnie innego powodu. Jako symbol czegoś zupełnie innego.
    Jeszcze jeden czy dwa numery w stylu takim jak we „Wprost” i to raczej PO będzie kojarzona że stylem z Korei Północnej.

    I pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu atakiem na pluralizm nazywano… wprowadzenie identycznego podatku od dochodu z reklam, dla wszystkich stacji.

  3. Straszne jak pis broni tvp jak swojej wlasnosci niech zapMietaja bandyci ze to nie jest ich telewizja jak 8 lat temu wszystkich wyzucili to bylo ok zlamali konstytucje powolali rade madiow przeciez taki organ jest niekonstytucyjny to krajowa rada radio foni jest od tego a nie jakis twor . Okropne teraz widac jak chcieli zawlaszczyc telewizje czy wy ludzie tocwidzicie dokD to zmierzalo za 2 lata bylaby bialorus ,Wegry . Okropne

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj