PiS ZROBIŁ Z WARSZAWY MIASTO MULTI-KULTI – NIEDŁUGO IMIGRANCKIE GETTA I STRACH WYJŚĆ PO ZMROKU❓

Już nie tylko fala gwałtów w pseudotaksówkach. Nie tylko imigranci wożący ludzi bez prawa jazdy, na fałszywych dokumentach. W ostatnich latach ma miejsce drastyczny wzrost przestępczości w Warszawie i dotyczy przestępstw najgorszego sortu: kradzieże, włamania, przestępstwa narkotykowe. Bogu dzięki JESZCZE nie mamy plagi morderstw.

PONAD DWUKROTNIE wzrosła liczba przestępstw w porównaniu do roku ubiegłego.

▶ 2021 – 36 tys. przestępstw
▶ 2022 – ponad 81 tys. przestępstw!

Najpoważniejszy wzrost dotyczy kradzieży, włamań, przestępstw narkotykowych, i to przy jednoczesnym spadku liczby przestępstw drogowych.

Oto efekty masowej imigracji i polityki „otwartych granic” PiS-SuwPol, która w ogromnym stopniu dotyczy Warszawy. Konfederacja już wcześniej informowała między innymi o rosnącej skali przestępstw w przejazdach na aplikację popełnianych przez imigrantów. Wiedzieliśmy też, że na taksówkach się nie skończy.

Nie możemy pozwolić na to, aby mieszkańcy polskich miast czuli się coraz mniej bezpiecznie na ulicach własnych miast!

❌ STOP PiSowskiej polityce otwartych granic!

77 osób polubiło posta