PiS prowadzi politykę transferów pieniężnych, która w praktyce pozwala im na kup…

Podobne

Udostępnij


PiS prowadzi politykę transferów pieniężnych, która w praktyce pozwala im na kupowanie ludzi za ich własne pieniądze. Papierowe programy „800+” mają służyć rodzinom, jednak nie są one rozwiązaniem problemu demograficznego czy biedy, która w Polsce jest nadal powszechna.

Jako kandydat na posła, chcę złożyć obietnicę wyborczą dotyczącą ochrony wolności obywateli i przeciwdziałania praktykom kupowania ludzi za ich własne pieniądze przez partię rządzącą.

Jako poseł chcę działać na rzecz przeciwdziałania takim praktykom poprzez eliminowanie podatków i biurokracji, co pozwoli na zwiększenie dochodów Polaków i pozostawienie ich w kieszeniach podatników. W ten sposób wzmocni się ich pozycję, a co za tym idzie, zachęcą do zwiększenia dzietności. Chcę działać w kierunku usprawnienia systemu podatkowego i zlikwidowania ZUS-u, który często odstrasza młodych ludzi przed zakładaniem rodzin. Likwidacja zbędnych restrykcji może doprowadzić do zwiększenia dzietności i zapobiegnięciu katastrofie demograficznej.

Zamierzam na rzecz ochrony wolności obywateli i wdrażania praktycznych rozwiązań mających na celu przeciwdziałanie wykorzystywaniu transferów pieniężnych do celów politycznych. Chcę doprowadzić do powstania rynku pracy, w którym będą mieli realne szanse na rozwój, niezależnie od rządowych preferencji.

~~~

Zbliżają się wybory! Jeśli podoba Ci się moja działalność publiczna, serdecznie zapraszam Cię do wsparcia mojej kampanii wyborczej. Jest wiele sposobów, w jakie możesz pomóc, a szczegóły znajdziesz na stronie: www.jacekwilk.com

Twoje wsparcie będzie niezwykle cenne i pozwoli na jeszcze skuteczniejsze działanie na rzecz naszej wspólnej sprawy.Źródło

spot_img