PiS potrzebuje koalicji z Konfederacją i PSLem | R. Czarnecki | Polska Na Dzień Dobry

Komentarze i opinie publicystów.
🔔 – subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!
Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka 👍 pod video.
Dziękujemy za Państwa wsparcie.

📺 – Aktualne informacje z Ukrainy!
📺 – „Gra Tajnych służb” – obejrzyj wszystkie odcinki serialu.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Salonik Polityczny Rafała Ziemkiewicza”.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Polska na dzień dobry”.

🚩 Facebook:
🚩 Twitter:
🚩 Instagram:

Jesteśmy dla Ciebie na:
Widziałeś coś ciekawego – pisz: [email protected]

#TelewizjaRepublika #Republika #rosja #ukraina #niemcy #polska #polityka #tusk #pis #po #wybory #uniaeuropejska #komisjaeuropejska #referendum

1. PiS to potrzebuje gruntownego odświeżenia Panie Czarnecki. Nie robiliście nic, gdy TVNy Wyborcze czy inny ściek waliły w was jak w bęben, a na koniec jeszcze wpadliście na pomysł kopania się z koniem. Czemu nie stawiliście czoła kampanii antyreferndalej? Nie widzieliście co się dzieje? Ludzie brali referendum za jakiś wasz kampanijny, nic nie znaczący gniot. Przez 8 lat zrobili z was partie na którą wstyd głosować tylko i wyłącznie dlatego bo *** ***, ale sami na to pozwoliliście. Sam wynik wyborów jest jaki jest, najbardziej boli mnie wynik wspominanego wczesniej referendum.