PiS ogranicza Polakom prawo do dziedziczenia. Twój spadek może dostać… GMINA…

🚩 PiS ogranicza 🇵🇱 Polakom prawo do dziedziczenia. Twój spadek może dostać… GMINA‼

🏴‍☠️ Od 15 listopada zmienia się prawo dotyczące spadków. Zawężona zostaje grupa uprawniona, a poszerzone – grono „niegodnych” dziedziczenia. Teraz sąd o wiele szybciej zamknie sprawę, nie szukając kolejnych krewnych zmarłego, jeśli ten nie zostawił po sobie testamentu.

🚩 Postulat ograniczenia dziedziczenia formułował w XIX… Karol Marks. Możemy pogratulować rządowi politycznego i ideowego kręgosłupa.

🧐 Czym PiSowcy tłumaczą ten skok na kasę Polaków❓
Otóż rzekomo chodzi o przyspieszenie postępowań spadkowych. Realnie więc należy uznać, że dla poprawy statystyk, zubożą tysiące Polaków i wywłaszczą z należytego majątku. Gminy przejmą bowiem wszystko, co jeszcze do środy należało się prawowitym spadkobiercom.

✅ Problem z procesami należy rozwiązać poprzez zarządzanie, a nie zmiany prawa ograniczające własność. Ludzie, którzy tego nie rozumieją, słusznie przestają właśnie rządzić.

Podajcie dalej‼

39 osób polubiło posta