PiS ODDA władzę? Co z Konfederacją? [NA ŻYWO] KORWIN, SOŚNIERZ, JOŃSKI, ROZENEK

Podobne

Udostępnij

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Zastąpienie Janusza Korwin-Mikkego w Radzie Liderów przez Bartłomieja Pejo „nie oznacza końca jego kłopotów”. W ubiegłym tygodniu decyzją sądu partyjnego Korwin-Mikke został zawieszony w partii i usunięty z Rady Liderów Konfederacji. W „Raporcie Wyborczym” prawdziwa śmietanka sceny politycznej: Janusz Korwin-Mikke, Witold Tumanowicz, Samuela Torkowska, Tomasz Trela, Marek Jakubiak, Dariusz Wieczorek. Z nami także ekonomista Marek Zuber. Startujemy na żywo o 10:00. Bądźcie z nami!
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#korwin #sośnierz #joński

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Koncepcja JKM w wyborach była testowana przez 30 lat, nie przyniosła skutku . Czy ta koncepcja przez następne 30 lat przyniesie skutek ? Możliwe że tak , ale tylko Jezus mógł przewidzieć , że jego koncepcja przyniesie po setkach lat skutek. Czy JKM to Jezus ? Nie ! Bo nie ma znaku "=" między Jezus a JKM, to inne koncepcje.

spot_img