PiS = HIPOKRYZJA Teraz udają wielkich obrońców rolników, a jeszcze niedawno udo…

PiS = HIPOKRYZJA

Teraz udają wielkich obrońców rolników, a jeszcze niedawno udowodnili, że są partią ANTYROLNICZĄ!

➡️ Zgodzili się na Europejski Zielony Ład, który wyniszcza nasze rolnictwo, a Jarosław Kaczyński jeszcze w 2021 roku mówił: „Odrzucenie Europejskiego Zielonego Ładu oznaczałoby ustawienie się na marginesie.”
➡️ Głosowali w Parlamencie Europejskim za otworzeniem granic UE na złej jakości produkty rolne Ukrainy!
➡️ Wymyślili „Piątkę dla zwierząt” przeciwko rolnikom, która zlikwidowałaby branżę hodowlaną w Polsce i forsowali ją parlamencie!

PiS broni polskiego rolnictwa? Nie dajcie się nabrać! #Konfederacja od początku staje w obronie polskiej wsi i bezpieczeństwa żywnościowego Polaków!

1. To trzeba było stworzyć koalicję z PiS, znaleźć jeszcze 9 posłów do większości, wziąć odpowiedzialność za niektóre resorty i zmieniać kraj. Z pozycji nie koalicyjnej partii można zawsze i wszystko opowiadać, większości i tak nie zdobędziecie, nawet za sto lat.