PILNE: POLSKI ODDZIAŁ GRUPY UZNANEJ PRZEZ SĄD ZA TERRORYSTYCZNĄ MA WSPARCIE MIA…

Podobne

Udostępnij


⛔ PILNE: POLSKI ODDZIAŁ GRUPY UZNANEJ PRZEZ SĄD ZA TERRORYSTYCZNĄ MA WSPARCIE MIASTA WARSZAWY I PREFERENCYJNE WARUNKI NAJMU LOKALU. ⛔

✅Konfederacja składa zawiadomienie do prokuratury. NATYCHMIAST OBEJMIJMY EKOFANATYKÓW NADZOREM SŁUŻB‼

Korporacje zacierają ręce, bo ekolodzy w walce o interesy najbogatszych zaczynają terroryzować polskie społeczeństwo. Pod rządami Tuska zaczyna się więc i u nas. Zideologizowana, oderwana od rzeczywistości fanatyczna grupka zakłóca ruch, celowo stwarza niebezpieczeństwo w uczęszczanych miejscach Warszawy, a także przerywa wydarzenia i niszczy ikoniczne elementy krajobrazu. Gdyby coś takiego robili ludzie o prawicowych poglądach, ABW nawiedzałoby ich codziennie punkt 6 rano.

Aktywiści klimatyczni z grupy Ostatnie Pokolenie w poniedziałek rano próbowali zablokować jedno z warszawskich skrzyżowań, przyklejając się do asfaltu. Grupa aktywistów blokowała skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej ze Świętokrzyską. Ruch w stronę Ochoty był wstrzymany. Policja wylegitymowała 5 osób. Aktywiści wcześniej podejmowali próby blokad Mostu Poniatowskiego, Gdańskiego, a w sobotę dwóch członków grupy wtargnęło na tor wyścigów konnych na warszawskim Służewcu. Mieli ze sobą transparent z napisem „Ostatnie Pokolenie”. Obsypali siebie i tor pomarańczowym proszkiem. Grupa aktywistów z Ostatniego Pokolenia odpowiada również za oblanie farbą Syrenki Warszawskiej i przerwanie koncertu w Filharmonii Narodowej.

Ideologia klimatyczna sieje spustoszenie w umysłach niektórych ludzi. Zamiast skupić się na prawdziwej ochronie środowiska, walczą z kierowcami, walczą z normalnymi Warszawiakami, dla których korzystanie z samochodu jest konieczne.

Grupa Ostatnie Pokolenie to terrorystyczna zorganizowana grupa przestępcza. Na mocy prawomocnego wyroku Sądu Krajowego w Monachium grupa klimatyczna Ostatnie Pokolenie została uznana w tym kraju za zorganizowaną grupę przestępczą. Tymczasem w Polsce grupa Ostatnie Pokolenie korzysta dzięki władzom Warszawy z lokalu, który jest wynajmowany na preferencyjnych warunkach (25zł/m2 w centrum stolicy). To tam organizuje spotkania i planuje popełnienie kolejnych przestępstw na szkodę Warszawiaków.

Podajcie dalej‼


158 osób polubiło posta

Źródło

5 KOMENTARZE

spot_img