Pierwszy Everest już za nami. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom, prelegentom…

Podobne

Udostępnij


Pierwszy Everest już za nami. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz całemu zespołowi, który to wydarzenie zorganizował.

Chciałem przyłożyć się do każdego elementu konferencji. Włożyliśmy dużo wysiłku w zaproszenie prelegentów i ukierunkowanie ich wystąpień. Zorganizowaliśmy kilka gier networkingowych oraz wiele sesji biznesowego speed datingu. Z pierwszych opinii które zebrałem wynika, że wszystko sprzyjało poznawaniu nowych osób.

Na afterze był stand-up Daniela Midasa, pokaz laserów i sporo muzyki. Gdy wychodziłem sporo po północy, bawiło się dalej jeszcze bardzo dużo ludzi 🙂

Mogę być nieobiektywny, ale uważam, że mieliśmy najlepszą oprawę i scenę, najlepszą aplikację, napisaną specjalnie na to wydarzenie, mieliśmy najlepiej zorganizowany networking, mieliśmy też najlepszego prelegenta.

Całe show ukradł bowiem Szymon Marciniak, który jest po prostu genialnym mówcą. Średnia z ocen jego wystąpienia – 4.99 (uczestnicy oceniali w aplikacji każdego mówcę w skali od 1 do 5).

Co ciekawe, zupełnym zbiegiem okoliczności, Everest odbył się dokładnie w 70 rocznicę pierwszego zdobycia Mount Everestu – 29 maja 1953 roku. To się nazywa przypadek 🙂

Pierwszy raz z moim zespołem (jesteście naprawdę fantastyczni!) organizowaliśmy takie wydarzenie. Gdy robi się coś po raz pierwszy, a zwłaszcza coś tak dużego, zawsze będzie milion rzeczy do poprawy. Cały dzień chodziłem i notowałem wszystkie zastrzeżenia. Zbierzemy teraz feedback od uczestników i poprawimy wszystkie niedociągnięcia.

Dlatego przekonany jestem, że przyszłoroczna edycja po prostu wyrwie z kapci każdego jej uczestnika 🙂Źródło

30 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj