PEŁNA INWIGILACJA FINANSÓW POLAKÓW: W 2024 roku wchodzi obowiązkowy system e-fa…

Podobne

Udostępnij


🛑 PEŁNA INWIGILACJA FINANSÓW 🇵🇱POLAKÓW: W 2024 roku wchodzi obowiązkowy system e-faktur, który pozwoli rządowi obserwować WSZYSTKIE transakcje‼

😡 Od 1 lipca 2024 roku firmy, które są płatnikami VAT, będą zobowiązane korzystać z systemu e-faktur. Niewywiązanie się z obowiązku prowadzić ma do kary nawet w wysokości 100% podatku z danej faktury. Ministerstwo Finansów twierdzi, że system obsłuży 100 milionów faktur dziennie.

🧐 Pamiętajmy, takie deklaracje składają ludzie PiSu, którzy jeszcze niedawno znajdowali na pierwszych stronach gazet własne, kompromitujące maile ze skrzynek WP czy O2. Sądzicie, że ta ekipa jest w stanie stworzyć system obsługujący całą polską gospodarkę skutecznie i bezpiecznie❓🤨

Ale to nie o bezpieczeństwo im chodzi. To narzędzie nadzoru i kontroli. Cwane, bo niby dotyczy tylko firm, ale przecież to właśnie z firmami najwięcej transakcji zawierają zwykli obywatele, a każdy przelew ma dwie strony. To dla nich świetny grunt pod delegalizację gotówki i wprowadzenie cyfrowego pieniądza, najlepiej z datą ważności i „właściwym” przeznaczeniem, które będzie się podobało władzy.

Postępująca cyfryzacja może być wielką szansą, ale w rękach POPiSu jest jeszcze większym zagrożeniem. Dopóki rządzą nami ludzie dążący do pełnej kontroli i nadzoru, żadna operacja i majątek Polaków nie są bezpieczne.

🛑 Precz z inwigilacją i rugowaniem gotówki‼
✅ Podajcie dalej‼


538 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj