[PATRZĄC REALNIE] PRZYGOTOWAĆ POLSKĘ DO WOJNY, ZADBAĆ O PAŃSTWO. 5 ZADAŃ DLA NOWEGO RZĄDU

👉 WESPRZYJ WYDANIE NAJNWOSZEJ KSIĄŻKI B. RADZIEJEWSKIEGO „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY. MOCARSTWA, ŚREDNIACY I NIEWIDZIALNE SIŁY KIERUJĄCE ŚWIATEM”:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

„Usprawnienie dyplomacji, poprawa sytuacji demograficznej, rozwój gospodarczy – ale przede wszystkim wzmocnienie armii i poprawa sprawności władzy wykonawczej. To powinny być priorytety nowego rządu” – analizuje Bartłomiej Radziejewski w swojej autorskiej rubryce z cyklu ”Patrząc realnie”!

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

#Radziejewski #wybory #Tusk #Kaczyński #PO #PiS #rząd #armia

1. Jak by zebrać wszystkich Ukraińców z Polski i nawet Polaków i puścić ich w tej chwili na front to Rosjanie wszystko przerobią, rozumiecie co piszę, wszystkich zabiją.
    Jesteście tu w Polsce karmieni papką i nie wiecie co się tam dzieje.
    Tam są byli osadzeni na froncie jak cię złapią to nie mają satysfakcji zastrzelić takiego kogoś oni po prostu szlachtują, kastrują cię na żywca a potem dopiero zabijają.
    Każdemu z was mogę przesłać drastyczne filmy z resztą one są w necie tylko trzeba dobrze szukać.
    A wiecie jaka jest reakcja jak się komuś pokazuje taki film z telefonu początkowo ludzie nie wierzą, myślą że to jakaś zabawa, jakaś kukła. Normalni ludzie nie dopuszczają myśli że można zrobić coś takiego.

2. Nie wrabiajcie Polaków w jakieś przygotowania do wojny. To jest zwykłe usprawiedliwianie zakupów broni od zachodnich korporacji, bo to żeby Polacy zaciskali pasa i bez szemrania zgadzali się na wzbogacanie geszefciarzy z hameryki i ich wasali. Polsce nie zagraża żadna wojna. Rosja nic do nas nie ma i nie zamierza na nikogo napadać. To Polacy pod przywództwem oszołomów z PISu grozili swoim sąsiadom – Rosji, Białorusi a nawet Niemcom. Polska nie napadała i nie bombardowała górników z Donbasu i nie musi obawiać się wojny z tego powodu. Żadnych wydatków na wojsko i zbrojenia. Żaden kraj unijny tego nie musi robić i nie robi.

3. Nie ma takiej siły i pieniędzy by pokonać armię Federacji Rosyjskiej🇷🇺 To są ludzie stworzeni do ciężkich warunków bojowych im nie przeszkadza ziąb czy błoto, chowani w surowym klimacie, pasem bici.
    Najemnicy bali się być schwytani przez nich bo byli dekapilowani na żywca.
    Mnie nawet przez myśl nie przejdzie słowo wojna. Tylko DYPLOMACJA

4. Co ty pierd**isz ! TERAZ kiedy była już Polska jest w niewoli szwabsk-sowieckiej , będziesz przygotowywał się do wojny ? Przyznaj się , właśnie opuściłeś Tworki ? Polacy w wyborach 15.X.23r , zdecydowali że chcą być NIEWOLNIKAMI. Niestety , ale decydują polaczki/suweren. Wybór jest taki , albo okupacja POTOMKÓW NIEMIECKICH LUDOBÓJCÓW , albo KGB ? To chyba , nazywa się "demokracja socjalistyczna" ???

5. Myślę, że od początku popełnia pan zasadniczy błąd. Nie może być nowego rządu ze starych politykierów , wrogich Polsce i Polakom. To nie będą ludzie propolscy, tylko sterowani przez siły antypolskie i wykonujący ich polecenia. Jedyny ratunek dla Polski i Polaków to trybunał ludowy i przysięga tych nowych-starych politykierów na własną głowę. Stawia głowę w razie przestępstw przeciw Polsce, Polakom,możemy tutaj wypunktować malwersacja itd. ……………. Kara wykonywana w ciągu miesiąca. Następny proszę na ministra……………..Pozdrawiam

6. Wszytko fajnie pięknie tylko kto ma sobie na te pytania odpowiedzieć ? Wszędzie są podziały. Rząd nie umie zadbać nawet o swoich obywateli, przypominam, że miliony młodych polaków wyjechało i wszyscy mieli na to wywalone. Oczekiwać że rząd zadba o imigrantów w sytuacji gdzie wypuścili tylu obywateli to fantazja. Podziały są nawet w społeczeństwie. Zacytuję klasyka "Czy państwo wiedzą że połowa ludzi nie rozumie dziennika ?" I taka prawda ludzie nie rozumieją otaczającej ich rzeczywistości, nie potrafią zdiagnozować problemu, na pierwszy plan wysuwają nieistotne błachostki. W mojej ocenie może 10% polaków rozumie co się wokól nich dzieje a reszta żyje serialami i pierdołami, to z kim ma być ta debata i poco ? Najpierw trzeba powołać agendę ekspertów którzy stworzą model prawidłowego funkcjonowania państwa polskiego uwzględniając nasze zasoby i możliwości energetyczne. I zaplanuje działania na 100 lat do przodu a nie na 4 miesiące jak to się odbywa teraz. I cała agenda powinna działać w otoczeniu służb specjalnych aby ograniczyć wpływy obcej agentury. Nie ma co dyskutować z motłochem bo to prowadzi do zapaści państwa.

7. Panie Bartoszu a może zorganizować pojedynek np.drużyna Nowej Konfederacji w składzie Pan i np Pan Kuraszkiewicz kontra Strategy@Future w składzie Pan Bartosiak i Pan Budzisz,a tematami niech będą np.polska armia,gospodarka i imigracja.Trzy spotkania na każdym inne zagadnienie,a prowadzącym ten pojedynek niech będzie przykładowo Pan Zychowicz?????Co Pan na to????Myślę że zainteresowanie by było duże.Podebatujmy, porozmawiajmy i pokłućmy się z korzyścią dla Polski.Pozdrawiam.