PASZPORTY SZCZEPIONKOWE STAJĄ SIĘ FAKTEM W UNII EUROPEJSKIEJ! W czwartek 29 kwi…

PASZPORTY SZCZEPIONKOWE STAJĄ SIĘ FAKTEM W UNII EUROPEJSKIEJ!

W czwartek 29 kwietnia Parlament Europejski ogromną większością głosów (540 za do 119 przeciw) przyjął rezolucję za wprowadzeniem tzw. „unijnychWyświetl więcej certyfikatów COVID-19″. Od czwartku 20 maja ruszają w Polsce testy systemu informatycznego. Ostatnim krokiem będzie głosowanie Rady UE, w której Polskę reprezentuje premier lub właściwy minister.

Jeszcze niedawno minister Niedzielski w mediach zarzekał się, że temat ograniczania praw osób niezaszczepionych względem pozostałych NIE MA MIEJSCA na forum UE. Fakty są jednak takie, że eurokraci intensywnie pracują nad realnym przymusem szczepień.

Konfederacja od dawna ostrzega, obserwując rozwój sytuacji na przykładzie państwa Izrael, że grozi nam segregacja obywateli. Nie podporządkujesz się? Musisz liczyć się z konsekwencjami. Dzisiaj to może być obowiązek kwarantanny po przekroczeniu granicy. A dalej? Jeżeli raz wyposażymy Unię w tego typu narzędzie, trudno zagwarantować, że w niedalekiej przyszłości nie odbiorą ci możliwości podróżowania za granicę, wstępu do restauracji, hoteli, siłowni, basenów i decydowania, z których usług na rynku możesz korzystać.

Nie chodzi już o to, czy ktoś jest za lub przeciw szczepieniu. Pytanie teraz brzmi, czy pozwolimy unijnym oligarchom dyktować, co nam wolno, a czego nie!

WZYWAMY RZĄD DO GŁOSOWANIA PRZECIWKO TEJ REZOLUCJI!