Parlament Europejski przegłosował propozycję zmiany Traktatów UE – a wśród propo…

Podobne

Udostępnij


Parlament Europejski przegłosował propozycję zmiany Traktatów UE – a wśród propozycji jest odebranie państwom członkowskim, w tym Polsce, prawa weta w Unii Europejskiej i decydowanie za Polskę o naszej polityce podatkowej, migracyjnej, zagranicznej, obronnej, budżetowej czy polityce bezpieczeństwa!

Niestety grupa polskich europosłów poparła te skandaliczne zmiany odbierające nam resztki suwerenności! Oto lista HAŃBY:
Marek Belka, Leszek Miller, Marek Balt, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Sylwia Spurek, Robert Biedroń, Róża Thun und Hohenstein.

To jest wprost działanie ANTYPOLSKIE!

Jeśli te zmiany ostatecznie wejdą w życie, to staniemy się nic nie znaczącym landem w UE, a o naszych prawach decydować będą brukselskie egzekutywy!

Teraz zgodnie z procedurą z art. 48 TUE propozycje trafią do Rady, następnie Rada Europejska, konwent, konferencja międzyrządowa i ratyfikacja przez państwa członkowskie. Pomóżcie nam to nagłośnić! Jeśli zmiany traktatów UE zaczną obowiązywać, to staniemy się podnóżkiem dla Niemiec i Francji, które całkowicie zdominują unijne państwa!Źródło

spot_img