Panie Areczku, przypominam, że już w niedzielę emisja najnowszego odcinka Studia Wolna Europa! Tym razem o postulatach protestujących rolników i Europejskim Zielonym Ładzie wspólnie z p. Stanisławem Derehajło! Oglądajcie nas w niedzielę o 16:00 na YT Konfederacja#PoPierwszePolska

85 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ

1. Kto jest za władzą oddolną rodaków-obywateli RP, ręka i łapka w górę i podpisze się pod tym postem. Kto stanie do wyborów przyszłych na tej idei Odrodzeni. Kto zacznie mówić następny w swoich filmikach patriotycznych, gdzie są zdrady oficjalnie zapisane w konstytucji na której obecnie urzędują. Jak na razie widać dobitnie, że nikt nie potrzebuje z antysystemowców #Wielka9tka i projektu nowelizacji konstytucji, http://www.Odrodzeni.pl . Powstaje pytanie dlaczego nie potrzebują tej idei, przecież ona wyrażnie podaje, w których artykułach konstytucji z 1997r. są zapisane oficjalne zdrady przeciw naiwnym i ogłupionym wyborcom. Tj. wybieranie legalnych oszustów i zdrajców co wybory, bo mają tą legalność zdrady i zaprzaństwa, zapisaną w artykułach, 4/90/104/105/125/220. Kasa, władza immunitety, korupcja, zdrada wyborców legalnie zapisana i zdrada RP. Natomiast nikt nie daje, jeszcze lepszej konkurencyjnej idei napisanej punkt po punkcie, żebyśmy wszyscy widzieli co tam jest napisane, tylko gadają i gadają i filmiki kręcą z tym gadaniem. Do banku jak się idzie po pożyczkę, to nie dają pożyczki na gadanie banialuk, tylko jest w umowie ściśle określone co i na jakich zasadach, dają pożyczkę, a w razie nie spłacenia kredytu odbędzie się egzekucja komornicza. Prostą rzeczą do zauważenia jest, jak antysystemowcy co niektórzy mówią, oddolna władza rodaków, to jeszcze większe zagrożenie. To trzeba im powiedzieć, dlaczego idziecie do nas oddolnych, są potrzebne wam oddolne podpisy i głosowanie na was, następnie podatki i potrzeba na wojnę oddolnych rodaków-obywateli. Odwalcie się i od…..cie od nas, wybierajcie się sami i na wojnę idżćcie sami, nie dajecie nam władzy po wyborach w decydowaniu na co się zgadzamy, oraz na co się nie zgadzamy, a wy jako przedstawiciele, macie nasze inicjatywy oddolne zapisywać do dziennika ustaw wg, jakich chcemy żyć we własnym kraju i które do dych czasowe, zdradzieckie ustawy, rozporządzenia i przepisy do kasacji. Ot i cała filozofia. To jest moje zdanie i wielu światłych ludzi w prawdzie.