Oto najlepsza w kraju lista do Parlamentu Europejskiego! Zapraszam całą Polskę …

Podobne

Udostępnij

Oto najlepsza w kraju lista do Parlamentu Europejskiego!

Zapraszam całą Polskę do głosowania w województwie łódzkimŹródło

20 KOMENTARZE

  1. 🤣🤣🤣No ubaw po pachy. Straszenie odebraniem suwerennosci…to dla patriotów. Dla reszty to z głodu pomrzemy. A dla tych liderów to pensyjka w euro ( od 32 tys.zł w górę). Oni chcą wprowadzić zmiany w Europarlamencie a nie potrafią dogadać się we własnych rodzinach, we własnej partii ani we własnym parlamencie Dobre dobre 😁😁 tu o koryto europejskie idzie…My w złotówkach 🤔 oni w euro 🤪

  2. Sądząc po komentarzach jednak w większości Polakom pasuje to, że stają się jakimś tam podrzędnym landem pod zarządem niemieckim, pasuje im brak suwerenności, przymusowe relokację, zniszczenie rolnictwa i gospodarki oraz zaplanowana wojenka!! Celem jest zdobycie maksymalnej możliwej liczby głosów. Więc wystawianie rozpoznawalnych twarzy na jedynkach, nawet jeśli są z innych stron wydaje się rozsądne! Póki co jedynie konfederacja, pomimo swoich niedoskonałości jest szansą na jakąś sensowną zmianę.

  3. Dzizus
    Pan to już pół Polski zwiedził w nadziei na elekcje:-) było Opole, później okręg podwarszawski, teraz Łódź. Jak na partię która chwali się nowymi standardami działacie dokładnie tak samo jak pozostali. Wybory to nie jest zabawa. Jak się nie udało dostać to trzeba zwolnić miejsca innym. Tylko w ten sposób organizacja sie rozwija. Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności w oczekiwaniu na inny rezultat.

spot_img