OSZUKAŁ POLAKÓW! WIPLER PRZEJECHAŁ SIĘ PO TUSKU!

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Protest rolników, wybory na prezydenta Warszawy, ocena rządów Donalda Tuska i realizacja przez niego 100 konkretów KO były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Przemysławem Wiplerem, posłem Konfederacji, w ramach programu „Raport Gońca”. Przemysław Wipler odniósł się do odblokowania środków z Krajowego Planu Odbudowy, czy zmianach przeprowadzanych przez ministra Adama Bodnara i nowy rząd.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –