OSTRZEGALIŚMY JUŻ 3 LATA TEMU, TERAZ UE WSTRZYMUJE SZCZEPIONKĘ ASTRAZENECA NA C…

🛑 OSTRZEGALIŚMY JUŻ 3 LATA TEMU, TERAZ UE WSTRZYMUJE SZCZEPIONKĘ ASTRAZENECA NA COVID. Firma przyznała: możliwe są poważne skutki uboczne‼

Co prawda wszystkie te straszne, krwiożercze warianty znane z okładek gazet i programó TV nagle zniknęły, gdy wajcha została przestawiona na tematy wojenne, ale ludzie nie przestali chorować po tym, co zostało im wstrzyknięte w ramach koronapaniki. Jedna z firm produkujących masowo szczepionki, niestety także podawane w Polsce, przyznała, że ich produkt prawdopodobnie powoduje bardzo poważne skutki uboczne, zwłaszcza u młodych osób.

Trochę po czasie, bo przez całe lata wszyscy ,,spece” zapewniali o bezpieczeństwie preparatów i próbowali zniszczyć każdego, kto ośmielił się twierdzić inaczej. Ci ,,eksperci” odpowiedzialni są za podanie niebezpiecznej substancji Polakom w ilości 5,3 dawek.

W krajach UE osobom w wieku powyżej 18 lat podano około 68,8 miliona dawek szczepionki Vaxzevria. Początkowo szczepionkę reklamowano jako „bezpieczną i skuteczną”. Wkrótce po rozpoczęciu tzw. kampanii szczepień pojawiała się coraz większa liczba doniesień o poważnych skutkach ubocznych szczepionki, takich jak zakrzepica żył zatokowych, czyli zakrzepy krwi w mózgu, szczególnie u młodszych osób.

We Włoszech duże zaniepokojenie wzbudziła śmierć 19-letniej Camilli Canepy po zaszczepieniu szczepionką Vaxzevria. Cierpiała na zakrzepicę, która kosztowała ją życie. Wkrótce potem szczepionka we Włoszech była podawana już tylko osobom powyżej 60. roku życia i ostatecznie została całkowicie zawieszona. W ich ślady poszły inne kraje europejskie.

🛑 Mit o bezpieczeństwie tych preparatów upadł już dawno, ale niestety cały czas rośnie lista ofiar. Warto dodać, że nie tylko Astrazeneca ma poważne problemy ze swoimi szczepionkami na COVID. Na samym początku całej akcji szczepień, która miała przecież zakończyć rozprzestrzenianie się koronawirusa (to kłamstwo również obalono), firma Johnson & Johnson zaliczyła ogromny kryzys związany z bezpieczeństwem preparatów.

✅ Przypomnijmy także, że ciągle urzędująca z jakiegoś powodu szefowa Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, nadal nie została skazana mimo bycia główną bohaterką afery korupcyjnej z Pfizerem i słynnymi już negocjacjami przez SMSy, które też tajemniczo zniknęły.

✅ Należy rozliczyć promotorów przymusu szczepień‼

Podajcie dalej‼

25\u00a0tys. osób polubiło posta