OSTATNIE DNI DO WYBORÓW #Konfederacja jest lekarstwem na ten chory system! Prosi…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
OSTATNIE DNI DO WYBORÓW❗
#Konfederacja jest lekarstwem na ten chory system! Prosimy o pełną mobilizację, jedność i wsparcie! Musimy wjechać do Sejmu mocną ekipą posłów, by zatrzymać podatkowe, socjalne i antyobywatelskie szaleństwa partii systemowych!

✅ To będą wybory kluczowe dla przyszłości Polski. Czas wyleczyć ten chory system!

ostatnie dni do wyborów
#konfederacja jest lekarstwem na ten chory system! prosi...

[ad_2]

Źródło

9 KOMENTARZE

  1. Konfederacja = pis, zobaczycie jaka niedługo będzie piękna koalicja z pisem, a później wyjdzie mentzen zaśmieje się i powie ze żartowali że nie lubią pisu, prawda jest taka że na kogo byś nie głosował to zło, wszystko to jedna banda koleżków którzy się wspierają wzajemnie czytaj każdy jest umoczonybi każdy ma haki na każdego, żeby się coś zmieniło ludzie by musieli ustalic prawdziwa władze demokratyczna,

  2. Konfederacja to Korwin. On ma stare , patryjarharne poglady. Jego partia istnieje od lat I jakos dotad nie uzdrowila Polski. Jeden Brawn , ktory walczyl z rezimem I nonsense pandemi I ukranizacja PolskI. Ale On jest czescia tej parti.
    Konfederacja w wiekszosci przypadkow , glosowala zgodnie z rzadzaca partia. Oni sa jak PIS, w wiekszosci tylko polskojezyczni, ze zmienionymi nazwiskami. To jest nasz problem.

  3. Zrobta ustawę że od 10 tego pazdz .2023 każdy będzie odpowiadał za swoje czyny za obietnicę za złe decyzje za każdą złotówkę zmarnowana podatnika za gospodarkę za przemysł za Polskę i żaden immunitet nie będzie was chronł ani żaden przywilej wtedy możecie bić się o głosy

spot_img