OSTATNIE DNI DO WYBORÓW #Konfederacja jest lekarstwem dla chorej uległości parti…

OSTATNIE DNI DO WYBORÓW❗
#Konfederacja jest lekarstwem dla chorej uległości partii systemowych wobec unijnych elit, które narzucają nam swoje zielone łady i inne szkodliwe wariactwa! Prosimy o pełną mobilizację, jedność i wsparcie! Musimy wjechać do Parlamentu Europejskiego mocną ekipą europosłów, by bronić polskich interesów!

Przekonujcie znajomych, zapraszajcie ich do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie im nasze materiały, namawiajcie do głosowania na listę Konfederacji. To będą wybory kluczowe dla przyszłości Polski!

Nie chcesz Zielonego Ładu, zakazu aut spalinowych, paktu migracyjnego, przymusowych remontów klimatycznych budynków? 9 czerwca idź na wybory i głosuj na KONFEDERACJĘ❗ #ChcemyŻyćNormalnie