Ostatnie 30 lat rządzą wychowani w PRL twierdzący, że nie da się niczego zmienić, którym się nic nie chce.

Mam dosyć tego marazmu, tego „nie da się”. Wszystko się da, tylko trzeba bardzo chcieć. My bardzo chcemy.

Dlatego odsuniemy PiS od władzy i nie dopuścimy do rządu Tuska!

1. Ja wiem że dobry księgowy wie że 2+2 to 4, bardzo dobry pyta ile ma być, ale tutaj zasady są trochę inne.

PiS 40%
    Opozycja demokratyczna 48%
    Konfederacja 10%

Jakkolwiek tego nie liczyć, to sami rządzić nie będziecie.

2. „Rafał Piech mówi o wprowadzeniu Demokracji Bezpośredniej, jednak w takim krótkim czasie jak w Tv nie uda się wyjaśnić społeczeństwu o co chodzi w DB i będzie to pusty niezrozumiały społecznie slogan. Osobiście jako kandydat mówię i wyjaśniam DB i jest to praca u podstaw. Posługuje się przy tym materiałami eksperta Prof. Matyji.” – Jarek Michalczyk PJJ

TA BROSZURA TRAFI DO SZKÓŁ – AUTOR: PROF. MIROSŁAW MATYJA [POBIERZ BROSZURĘ W PDF] https://lubbezposrednio.pl/wp-content/uploads/2023/09/broszura-o-demokracji-bezposredniej.pdf

„Oto powstała i jest już ukończona broszura, która napisał Pan Profesor Mirosław Matyja, znakomity politolog i znawca tematyki demokracji bezpośredniej (…). Dziś trafiła już do państwa kuratorów i od poniedziałku będzie też promowana w formie elektronicznej przez państwa kuratorów na zajęcia fakultatywne. Będzie promowana, nie będzie żadnego zobligowania nauczycieli do używania tego, natomiast to jest świetnie opracowany materiał na temat istoty demokracji bezpośredniej i budowania prawdziwie obywatelskiego społeczeństwa. Aktywnego społeczeństwa, które nie tylko bierze, ale też może brać, ma taką realną możliwość brania spraw w swoje ręce” – mówił w sobotę 23 września na konferencji prasowej minister.