OSTATNI MIESIĄC: MOŻESZ POMÓC W KAMPANII NA RÓŻNE SPOSOBY Anna Bryłka: Szanown…

✅ OSTATNI MIESIĄC: MOŻESZ POMÓC W KAMPANII NA RÓŻNE SPOSOBY‼😃

Anna Bryłka: Szanowni Państwo,

Równo za miesiąc poznamy sondażowe wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego!
Zdecydujemy czy chcemy suwerenności, wolności i niepodległości czy dalszą federalizację, szaleńczą politykę klimatyczną i bezrefleksyjną implementację unijnego prawa.

My intensyfikujemy działania, żeby do 7 czerwca objechać wszystkie powiaty województwa wielkopolskiego i dotrzeć nawet do najmniejszych wsi! 🇵🇱
Wkrótce ruszamy w dalszą część trasy. Odwiedzę między innymi Gniezno, Wrześnię, Konin i Koło. Będzie też wydarzenie specjalne w Poznaniu. Więcej informacji jutro!
Bardzo dziękuję za wszystkie deklaracje pomocy! Jeśli ktoś jeszcze chciałby powiesić mój baner, może zgłosić się przez stronę: https://konfederacja.pl/pomoz-w-kampanii/

Dziękuję też za wszystkie wpłaty. Zebraliśmy już naprawdę sporo, ale potrzeby cały czas są duże. Jeśli ktoś mógłby w ten sposób pomóc, to serdecznie zachęcam i z góry dziękuję!

Wpłat można dokonywać na konto:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Anna Bryłka

PS: Jeśli widzicie już gdzieś materiały ze mną, zróbcie zdjęcie i podzielcie się w komentarzu z jakiej to miejscowości!

232 osób polubiło posta

1. WESPRZYJ KAMPANIĘ 🇵🇱 ANNY BRYŁKI – WYŚLIJMY JĄ DO EUROPARLAMENTU‼
    ✅ Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
    38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
    Konfederacja Wolność i Niepodległość
    Dziękujemy‼

2. Tylko konfederacja może nam pomóc w miarę normalnie żyć bez większych obaw. Bo PiS i PO i cała ta koalicja Tuska z Hołownią i Kamyszem to dla Polski zguba to jedno wielkie zakłamane gówno które służy i wykonuje polecenia Niemiec nie patrząc na to co myśli o tym naród Polski. Dla nich liczą się tylko posadki i kasa . To wrogowie naszego narodu którzy pokazali już jak łatwo kłamią i zdradzają. To fałszywe szczury i nic więcej.