Orlen wydaje 1,5 mld zł na wsparcie kampanii PiS poprzez zaniżanie cen paliw. Do tego spółki Skarbu Państwa obwiesiły całą Polskę billboardami tłumaczącymi jaki mamy świetny rząd.

A nam zabrali w 2019 roku subwencję za użycie jednego baneru

1. Łaskawcy tylko zabrali subwencję a mogli was wszystkich pozamykać!
    Konfederacja to ślepa uliczka. W mafiokracji monarchą na kadencję zostaje ten mafiokrata który najlepiej zorganizuje złodziejstwo, kłamstwo, oszustwo i w ten sposób zdobędzie najliczniejszą klientelę. Konfederacja jest przeciw złodziejstwu, nie kłamie, nie oszukuje, nie chce kupować klientów więc nigdy w mafiokracji dobrego wyniku nie zrobi. Szlachetni ale niezbyt rozgarnięci i naiwni ludzie tracą czas i energię na rywalizację, którą przegrywają z założenia, zamiast dążyć do zmiany ustroju z mafiokracji na demokrację.