Opublikowaną dziś umową koalicyjną potwierdzili to, co już wcześniej nagłaśniali…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Opublikowaną dziś umową koalicyjną potwierdzili to, co już wcześniej nagłaśnialiśmy – KO i Trzecia Droga okłamują wyborców, wycofują się z kwoty wolnej od podatku 60 tys. zł i dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców!

To jest jakiś rekord kłamstwa wyborczego – jeszcze nie zaczęli rządzić, jeszcze nawet nie było pierwszego posiedzenia Sejmu, a już złamali swoje sztandarowe obietnice wyborcze! Zamiast kwoty wolnej od podatku 60 tys. zł mamy obietnicę „dofinansowania Państwowej Inspekcji Pracy”, a zamiast dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców mamy słynne już wakacje od ZUS, uzależnione od łaski urzędnika. Niebywałe.

Nie odpuścimy im tego, nie damy im wytchnąć nawet przez moment w tej kadencji. Będziemy najbardziej merytoryczną opozycją, jaką widział polski Sejm, będziemy punktować KAŻDE ich kłamstwo i działanie na szkodę obywateli, będziemy składać konkretne projekty ustaw, w tym również projekty o kwocie wolnej 60 tys. zł i dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Niech pokażą czy zagłosują przeciwko własnym obietnicom wyborczym 😉

opublikowaną dziś umową koalicyjną potwierdzili to, co już wcześniej nagłaśniali...

[ad_2]

Źródło

2 KOMENTARZE

spot_img