Opowieści o tym, że zły „antyeuropejski” rząd PiS nie miał w UE na nic wpływu, a dobry „proeuropejski” rząd PO będzie ten wpływ miał zostały bardzo szybko zweryfikowane. Pakt Migracyjny mimo braku podstaw w traktatach został przyjęty większościowo, a polskie weto zignorowane.

1. CO UKRYWA Konfederacja (1)
    W swoich komentarzach, chce pokazać to co Konfederacja próbuje ukryć przed wyborcami. Konfederacja jest w pierwszej piątce głównych sil politycznych i zawsze potencjalnym odbiorcą naszych głosów w wyborach – w każdym razie zawsze rozważam oddanie głosu na tą sympatyczną skąd inąd organizacje. 😎

Nie mniej związki wielu konfederatów z Rosją zostały wielokrotnie wykazane – cała ekipa Brauna i Ruchu Narodowego jest tym przesiąknięta. Kontakty Brauna z ruskimi agentami, występy Korwina w ruskiej reżimowej TV, czy wykorzystywanie rolników przez polityków konfederacji robiących interesy z Rosja.

Konfederacja – podobno Partia Liberalna – próbuje doprowadzić do anarchii i wzniecać zamieszki wykorzystując zwykłe socjalne problemy ludzi, ich leki czy bojaźń przed światem, innymi ludźmi. Awanturnictwo Brauna, czy udział „posłów” w protestach przeciwko Sejmowi, który sami tworzą, wdzieranie się Berkowicza na Juwenalia, na które nie był zaproszony i częstowanie wódką studentów, pokazuje ruskie metody działania Konfy.

Z resztą Konfederacja nie ma nic konstruktywnego do zaoferowania, bo jej funkcjonariusze są niewyedukowani, lub jakość posiadanego wykształcenia jest nędzna i nie jest powodem do chwały. Funkcjonariuszom Konfederacji brakuje także doświadczenia w tworzeniu czegoś nowego co porwałoby społeczeństwo. Czy wśród aparatu funkcjonariuszy Konfedracji są wybitni twórcy – inżynierowie, artyści, czy nawet ekonomiści (nie wspominajcie o Mentzenie, którego pracy doktorskiej sam autor się wstydzi 😎) . Czy mają jakieś osiągnięcia uznane w branży która reprezentują? Czy zrealizowali jakiś projekt? Nic z tego – tylko bicie piany i awantury gdzie się da. Nie mam racji?

Cale bicie piany przez Konfederację opiera się na braku umiejętności czytania – Kontytucji, ustawodawstwa polskiego, dyrektyw unikanych, procesu legislacyjnego i posługiwanie się półprawdami, niedopowiedzeniami i retoryką nadającą się do kabaretu a nie do polityki.

Cała narracja Konfederacji jest zgodna z przekazem Putina – antyeuropejska, antyunijna, antyukraińska, przeciwko wszelkim „innym” i to wszystko nasączone nacjonalizmem nie mającym niczego wspólnego z patriotyzmem. Podobnie jak w XVIII wieku, Konfederacja jest narzędziem Rosji wykorzystywanym przez nią do odbudowy utraconych wpływów.

Kto tego nie rozumie, ten kwalifikuje się do grupy 98% wyborców Konfedracji, o których uczciwie powiedzieli Korwin, za co został wywalony przez namaszczonego następcę Mentzena, swojego zięcia Pejo i skrajnego rusofila Tumanowicza. Źródło: Janusz Korwin Mikke 😎 https://fb.watch/lTqkiSDQhn

2. Bosak nie Szczuj na Unię Anglia to zrobiła i dziś żałują p Bosak w razie wojny kto pomoże faszyści z konfederacji tak samo plujecie jadem jak PiS Panie Bosak czas się opamiętać pan i PiS to tylko o ruskich agentach