#Opolskie #Opole Już 9 czerwca dokonamy ważnego wyboru: Polskie prawo i wolno…

👑✌️#Opolskie #Opole
‼ Już 9 czerwca dokonamy ważnego wyboru: Polskie prawo i wolność obywateli czy chore wytyczne narzucane przez EUROKOŁCHOZ‼ 🇵🇱 Jeśli chcesz budować przyszłość w WOLNEJ POLSCE, zagłosuj na 👑✌️ Marta Czech – Nr 2 na liście. Konfederacja Konfederacja Korony Polskiej Konfederacja – Opole

1. Młode single bez kobiet i dzieci , nie uciekają przed żadną wojną ani prześladowaniami . Zmierzają wyposzczeni do nas dzięki Po-PISom i ich up*śledz*nym wyborcom . Ci którzy są przeciwni zielonemu ładowi , wciąganiu nas w wojnę , ukrainizacji Polski i lokowaniu w Polsce setek tyś. inżynierów i lekarzy z Afryki są nazywani ruskimi onucami i faszystami a ci którzy popierają tych co to wprowadzają w Polsce mają się za Polaków . No naprawdę szacun goje . Sam już nie wiem czy współczuć Polskim kobitkom czy im zazdrościć .