Onet porównał dwa spotkania w Nowym Sączu, które odbyły się w ten weekend! Sprawdźcie ⬇️

Bosak&Mentzen vs Hołownia&Kosiniak-Kamysz

„Rodziny z dziećmi na Mentzenie
Wiec Konfederacji odbył się w sobotę wieczorem. Przez większość czasu spotkanie przebiegało się w strugach ulewnego deszczu. To sprawiło, że jeszcze na 30 minut przed jego rozpoczęciem wszystko zapowiadało frekwencyjną klapę. Ostatecznie przed nowosądeckim ratuszem pojawiło się około 600 osób.”

VS

„Do wyborców z bigosem
Niecałą dobę po tym, jak na nowosądeckim rynku skończył przemawiać duet Bosak i Mentzen, dokładnie w tym samym miejscu ustawili się Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia. Pogoda była o wiele lepsza. Świeciło słońce, a dodatkowo sztabowcy Trzeciej Drogi rozdawali chętnym darmowy bigos i potrawy z food trucka. Mimo to wiec zgromadził znacznie mniej widzów. Było to maksymalnie 300-350 osób. Atmosfera była piknikowa. Mogło się zdawać, że najwięcej widzów było tam tylko po to, by zrobić sobie zdjęcie z byłą telewizyjną gwiazdą — Hołownią”

Bardzo cieszymy się z takiego poparcia Konfederacji w Nowym Sączu. To dobry znak, że mimo ulewnego deszczu i tragicznej pogody Liderzy Konfederacji zgromadzili dwa razy więcej uczestników niż Trzecia Droga w piękną, słoneczną pogodę rozdając darmowe jedzenie.
Dziękuję jeszcze raz, że byliście z nami! Liczymy na Was!

Dobrym podsumowaniem jest Pan Paweł:

„Chwilę później nieco na uboczu zauważyliśmy pana Pawła, który dzień wcześniej był tu także na wiecu Konfederacji. — Znów się nudziłem i znów przyszedłem popatrzeć i posłuchać — mówi dziennikarzowi Onetu mężczyzna. — Dalej nie jestem pewny, na kogo zagłosuję, ale jeśli miałbym się kierować tym, co usłyszałem wczoraj i dziś, to bardziej przekonuje mnie Konfederacja. Sam się sobie dziwię, bo miałem Mentzena trochę za „człowieka mema”. Tymczasem on naprawdę sprawiał wrażenie, że wie, co mówi — dodaje.”

Przekonujmy nieprzekonanych! Takich jak Pan Paweł jest więcej. Przed nami ostatnie dni kampanii! Liczymy na Waszą pomoc!

Całość artykuły Onetu w komentarzu. Podrzucam link ⬇️

21 osób polubiło posta