Okłamują wyborców i wycofują się z dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, wymiguj…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Okłamują wyborców i wycofują się z dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, wymigują się od obietnicy kwoty wolnej 60 tysięcy zł, bo po wyborach nagle zauważyli dziurę budżetową Morawieckiego, do której przyłożyli rękę, głosując za całym PiS-owskim rozdawnictwem. Ale za to zlikwidują Instytut Pamięci Narodowej, Centralne Biuro Antykorupcyjne i prawo weta dla Polski w UE, co pozbawi nas resztek suwerenności i sprowadzi nas do roli nic nie znaczącego landu.

Nie trafiliśmy z deszczu pod rynnę, tylko z ulewy pod wodospad. Ale nie damy im wytchnąć nawet przez moment. Będziemy najbardziej merytoryczną opozycją, jaką widział polski Sejm, będziemy punktować KAŻDE ich kłamstwo i działanie na szkodę obywateli, będziemy składać konkretne projekty ustaw. Konfederacja zawsze w obronie WOLNOŚCI i NIEPODLEGŁOŚCI! 🇵🇱

okłamują wyborców i wycofują się z dobrowolnego zus dla przedsiębiorców, wymiguj...

[ad_2]

Źródło

2 KOMENTARZE

  1. To że dziura w budżecie kolosalna to wiedział każdy myślący człowiek przed wyborami czyżby KO zamierzalo dla władzy udawac i kontynuowania polityki PiS tak to wygląda szkoda za konfederacja nie ma dość głosow. zrobilibyscie z tym porządek !

spot_img