Okłamali was ws. dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, oszukali ws. podniesienia…

Podobne

Udostępnij


Okłamali was ws. dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, oszukali ws. podniesienia kwoty wolnej do 60 tys., bo „dziura Morawieckiego” do której przyłożyli rękę głosując za PiS-owskim rozdawnictwem, a do tego zgodzili się na pakt migracyjny UE, czyli przymusową relokację imigrantów do Polski, albo wysokie kary.

Ale za to rozdali sobie posady, podnieśli opłatę paliwową, zwiększyli do 2 miliardów budżet Kancelarii Premiera, a deficyt budżetowy będzie jeszcze wyższy niż u premiera Morawieckiego 👌Tylko przekazać 3 miliardów na propagandę swojej TVP jeszcze się nie udało. Jeszcze…Źródło

15 KOMENTARZE

  1. Czy istnieją różnice w inteligencji między płciami?” uwzględnia zbiory danych ze Scottish Mental Survey z 1932 r., National Longitudinal Survey of Youth z 1979 r. i próbę 3 testu zdolności poznawczych z lat 2001–2003. Wszystkie trzy badania pokazują, że niewiele jest dowodów na jakąkolwiek średnią różnicę w inteligencji między chłopcami i dziewczętami lub młodymi dorosłymi. Jednakże, jeśli chodzi o ogólną inteligencję ogólną, w tych próbach jest nieco więcej dziewcząt niż chłopców w okolicach średnich wyników i proporcjonalnie więcej mężczyzn niż kobiet w górnych i dolnych skrajnościach. Wśród domen poznawczych odmienna tendencja wystąpiła w przypadku rozumowania werbalnego: więcej dziewcząt uzyskało wyższe wyniki. Metaanaliza z 2022 r. wykazała, że ​​nawet niewielkie różnice w ogólnej inteligencji ze względu na płeć były artefaktem starszych testów, przy czym obecne zestawy testów nie wykazały statystycznie istotnej różnicy między płciami, ale różnice w podtypach inteligencji, takich jak szybkość przetwarzania (preferujące kobiety) i rozumowanie wizualno-przestrzenne (faworyzujące mężczyzn) pozostały nawet przy kontrolowaniu wieku testowego. To głos w dyskusji – Korvin i jego zwolennicy od dawna przypisują nam (średnio) niższą inteligencję od mężczyzn.

  2. PiS poruszało się w rynsztoku jeżeli chodzi o poziom polityki dyskusji politycznej. Ale za to KO udało się zaryć jeszcze głębiej. Natomiast są to nadzieje płonne, że oni pozamykają przestępców z PiS. Czci najgodniejszy naczelnik państwa Jarosław K. powiedział publicznie w sejmie, że Donald „Jawohl” Tuske jest niemieckim agentem, i co? Nic. Dosłownie nic. W państwie prawa gdyby polityk tej rangi wypowiedział takie słowa, to natychmiast prokuratura, media i służby zaczęłyby drążyć temat. O Szymusiu „bendem płakusiał” H**owni nawet nie wspomnę, spuśćmy na jego gimnazjalne pyskówki zasłonę milczenia.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj