Ogłupiające i antypolskie zmiany w edukacji!

Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#Konfederacja #Edukacja #Szkoła
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

Ogłupiające i antypolskie zmiany w edukacji!

00:00 Krzysztof Mulawa
04:10 Marta Czech
07:34 pytania

1. A moze ktos zainteresuje sie co bylo przyczyna, ze na wioskach od konca wojny do lat 60tych byly pelnione warty nocne przez mieszkancow? Pamietam jak zabito ojca mojego sasiada w obecnosci trzech malutkich dzieci i ciezarnej zony za to, ze przyjal ziemie z reformy rolnej! Dlaczego o tym cicho? Bo to byli biedni chlopi to nie warto o nich wspominac?

2. Pani Marta reklamuje BMW😂. Wy dwoje się ładnie poprawiliście w mówieniu,a trzeba się umieć wypowiedzieć na konferencjach. Pracujcie dalej. A co do tematu,cała odpowiedzialność leży na rodzicach ,powtarzam cała odpowiedzialność na rodzicach! Reakcja musi iść od nich.