Oficjalne wyniki pokazują miażdżące zwycięstwo Patryk Marjan w Bełchatowie – ponad 62% poparcia! Fantastyczny wynik Nowej Nadziei i całej Konfederacji. Mamy prezydenta miasta!
#PrezydentMarjan

1. Miejmy nadzieję że to jest pierwszy krok do wolności i Bełchatów powinien być tym przykładem logicznych decyzji, a także upadku bandy czworga. Wielkie gratulacje 👏👏👏👏 Niestety ale Wrocław będzie przez 3 dekady albo i więcej dalej zacofany… 😔

2. Jeśli postawi na ludzi,wszyscy na tym dobrze wyjdą i będzie mógł zbierać podpisy o referendum o przeniesienie stolicy Polski do Bełchatowa. Jeśli postawi na tych,którzy próbowali przeszmuglować w programie Konfederacji haniebną,wyczerpująca znamiona Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu ustawę 54,czy w ubiegłorocznych wyborach gwarancję bezkarności i ochronę prawną dla złodziei,ludzie wywiozą go na taczkach.Mam nadzieję że jednak postawi na ludzi. Polacy mają dość POPIS-owskich sprzedawczyków i zdrajców.Czekamy na czyny.