Od stycznia gigantyczny wzrost rachunków za prąd!

A moglibyśmy mieć prąd o połowę tańszy!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @MichaWawer @ToSieSamoKomentuje

#Konfederacja #TaniPrąd #Energia
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

00:00 Michał Wawer
03:03 Grzegorz Płaczek
04:41 Piotr Heszen

1. Ceny prądu od IV2022r do X2023r już wzrosły o 70% ceny netto ,niedawno sprawdzałem na fakturach. Żyd Morawiecki równo trzepie Polaków , w 2023r ceny netto gazu wzrosły w ciągu 5 miesięcy o 120%. Ta menda jeszcze wspiera niszczenie polskich kopalń jednocześnie sprowadzając drogi węglopodobny twór zza "gór i rzek" o czym było słychać jesienią 2022r. nie mówiąc już o pozwoleniu na zbieranie chrustu w lasach. Facet zasługuje na sąd za antypolską politykę , więzienie i konfiskatę majątku, również żony.

2. A to ci niespodzianka. Każdy normalny kraj, rządzony przez normalnych ludzi, chciałby, jak najtańszej energii dla siebie i swoich obywateli. Bo dzięki taniej energii obywatele i firmy mogą konkurować w świecie. Cena energii wchodzi w cenę każdego produktu. Łącznie z produktami informatycznymi. Polska powinna kupować prąd z elektrowni atomowej na Białorusi. Tym bardziej ze jednym ruchem spełnilibyśmy wymogi co do użycia energii bez co2