Od pierwszych dni kadencji nasi posłowie działają na pełnych obrotach i interweniują w obronie interesu obywatelskiego! Tylko wczoraj, jednego dnia, podjęliśmy aż 4 inicjatywy. Nie mogło zabraknąć oczywiście posłów należących do Ruchu Narodowego‼

Posłowie Bartłomiej Pejo i Krzysztof Mulawa pod warszawskim ratuszem nagłośnili sprawę strefy wykluczenia aut spalinowych, która już w przyszłym roku obejmie znaczną część Warszawy i uderzy w wielu mniej zamożny obywateli, których nie stać na nowsze auta!

Z kolei posłowie Michał Wawer i Witold Tumanowicz przeprowadzili interwencję w Ministerstwie Infrastruktury ws. protestu polskich przewoźników, którzy strajkują przeciwko faworyzowaniu przewoźników ukraińskich, kosztem polskich! Polski rząd musi dbać o interesy polskich transportowców, a jest dokładnie odwrotnie!

#Konfederacja zawsze staje po stronie polskich obywateli! W tej kadencji mamy większą liczbę posłów, co pozwoli nam przeprowadzić jeszcze więcej interwencji niż w zeszłej kadencji i dbać o polskie sprawy w wielu różnych tematach!

Podajcie dalej‼

53 osób polubiło posta